Noslēdzies pirmais posms dāvanu nogādāšanā veterāniem

Projekta ziņas | 2017

Biedrība "9.maijs.lv" izsaka pateicību visiem, kas 29., 30.aprīlī un 1.maijā  piedalījās pirmajā posmā dāvanu izvadāšanā pirmajā posmā Lielā Tēvijas kara veterāniem.
 
Lielās Uzvaras 72.gadadienā, 2017.gada 29.aprīlī uzsākot dāvanu piegādi, palīdzības fondā veterāniem bija 56 200 eiro. Pateicoties jūsu atsaucībai, arī šogad katrs veterāns saņēma 25 eiro un apsveikuma kartiņu Uzvaras dienā.
 
Mēs gribam arī pateikties automašīnu īpašniekiem un autovadītājiem, kas atvēlēja savu transportu un personīgi izvadāja dāvanas Rīgā un reģionos.
 
Pēc dāvanu izvadāšanas pirmā posma Rīgā 29., 30.aprīlī un 1.maijā mēs apsveicām 852 veterānus. Kopumā, pateicoties cilvēku sniegtajai informācijai un brīvprātīgo darbam, šogad mūsu sarakstos ir 1100 veterānu Rīgā un tikpat daudz ārpus tās.
 
Diemžēl, ne visus veterānus izdevās sastapt mājās šajās dienās. Dāvanu izvadāšana turpināsies 4.maijā.

Sākot no plkst. 10.00 biedrības "9.maijs.lv" brīvprātīgie gaidīs visus, kas vēlas palīdzēt, jo īpaši autovadītājus, Raunas ielā 44 (viesnīca TOMO). Degviela un autovadītāja pakalpojumi netiek apmaksāti. Visus akcijas laikā savāktos līdzekļu mēs izlietojam dāvanām un palīdzībai veterāniem.