Automašīnu īpašnieku un autovadītāju ievērībai! Šosestdien sākam piegādāt dāvanas Lielā Tēvijas kara veterāniem Latvijā

Projekta ziņas | 2017

Biedrība "9.maijs.lv" aicina visus, jo īpaši automašīnu īpašniekus un autovadītājus, piedalīties dāvanu izvadāšanā Lielā Tēvijas kara veterāniem Rīgā un ārpus tās robežām.
 
Mēs pateicamies par sniegto palīdzību visiem aktīvistiem un autovadītājiem, kas jau iepriekš palīdzējuši izvadāt dāvanas, un ceram uz jūsu atsaucību arī šogad!
 
Dāvanu izvadāšana notiks 29. un 30.aprīlī, kā arī 1. un 4.maijā, sākot no plkst. 10.00, no Raunas ielas 44 (viesnīca TOMO). Degviela un autovadītāja pakalpojumi netiek apmaksāti. Visus akcijas laikā iegūtos līdzekļus mēs novirzām tikai un vienīgi dāvanām veterāniem.
 
Atkarībā no mašīnu skaita katrā piegādes dienā uz vietas sadalīsim komandas (vadītājs + aktīvisti, kas dāvanas aiznesīs) un izsniegsim  jau iepriekš sagatavotos maršrutus.
 
Šogad plānojam apsveikt ap 2200 veterānu, 1100 no viņiem dzīvo Rīgā un tikpat daudz – ārpus tās. Arī šogad katrs veterāns saņems 25 eiro un apsveikuma kartiņu Uzvaras dienā.
 
Mēs pateicamies visiem, kuri informēja un turpina mūs informēt par aizmirstiem veterāniem! Mēs pārbaudīsim visas mums norādītās adreses dāvanu izvadāšanas laikā, jo daudzus veterānus mums diemžēl neizdevās sazvanīt. Ļoti ceram sastapt visus veterānus mājās, mundrus un labā noskaņojumā!
 
Atkārtotu dāvanu piegādi adresātiem, ar kuriem neizdosies satikties izvadāšanu laikā, tāpat kā iepriekšējos gados, plānojam organizēt jūnija sākumā.
 
Līdzekļu vākšana joprojām turpinās. Detalizēta informācija par to, kā var ziedot līdzekļus – šeit.