Projekta ziņas

10.05.2015 Svētku pasākumos piedalījās rekordliels apmeklētāju skaits – 220 tūkstoši cilvēku. Biedrība „9.maijs.lv” izsaka pateicību policijai par kārtības nodrošināšanu
Svētku pasākumos 8.un 9.maijā Uzvaras parkā piedalījās ap 220 tūkstošiem apmeklētāju. Pēc organizatoru vērtējuma, cilvēku skaits, kas pulcējās pie Atbrīvotāju  pieminekļa, lai atzīmētu Uzvaras 70.gadadienu, bija rekordliels visu līdzīgo pasākumu rīkošanas vēsturē Rīgā.
Biedrība „9.maijs.lv” izsaka pateicību visiem tiem, bez kuru piedalīšanās tik vērienīgu pasākumu nebūtu iespējams sarīkot.
08.05.2015 Satiksmes ierobežojumi Uzvaras parka apkārtnē 8. un 9. maijā
Sakarā ar publiska pasākuma rīkošanu pēc Valsts policijas norādījuma 8. un 9. maijā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Uzvaras parka apkārtnē.
08.05.2015 Ziedu nolikšanas pie pieminekļa Atbrīvotājiem ceremonijas priekšgalā būs Rīgas mērs Nils Ušakovs un Latviešu strēlnieku 130. korpusa veterāns Alberts Pāže
Oficiālie pasākumi par godu Lielās Uzvaras  70.gadadienai Uzvaras laukumā sāksies plkst. 10.00 ar svinīgo ziedu nolikšanas ceremoniju pie pieminekļa Karavīriem – atbrīvotājiem. Ceremonijas priekšgalā būs Rīgas mērs Nils Ušakovs un Latviešu strēlnieku 130. korpusa  un latviešu partizānu brigāžu veterānu organizācijas priekšsēdētājs Alberts Pāže.
07.05.2015 8.un 9.maijā Uzvaras parkā norisināsies svinīgie pasākumi par godu nacisma sagrāves 70.gadskārtai. Pirms salūta uzstāsies Emirs Kusturica un grupa DDT
Par godu nacisma sagrāves gadadienai Rīgā, Uzvaras parkā, 2015.gada 8.un 9.maijā norisināsies vērienīgi svinīgie pasākumi.
Pēc tradīcijas, svētku koncerta maratons sāksies 8.maijā, kad nacisma sagrāvi un Otrā pasaules kara beigas oficiāli atzīmē vairums Eiropas valstu.
Sestdien, 9.maijā, svētku pasākumi sāksies plkst. 10.00 no rīta ar svinīgo ziedu nolikšanas ceremoniju pie pieminekļa Atbrīvotājiem.
05.05.2015 Biedrība „9.maijs.lv”: Beidzies pirmais posms dāvanu nogādāšanā veterāniem
Biedrība „9.maijs.lv” izsaka pateicību visiem, kas no 1. līdz  3.maijam piedalījušies pirmajā posmā dāvanu nogādāšanā veterāniem.
Šogad mūsu sarakstos ir 3049 veterāni, katrs no viņiem, pateicoties jūsu atsaucībai, saņems 20 eiro un apsveikuma kartiņu Uzvaras svētkos.
17.04.2015 Biedrība "9.maijs.lv" 18. aprīlī aicina visus uz talku
Biedrība "9.maijs.lv", turpinot pirms septiņiem gadiem aizsākto tradīciju, pirms Uzvaras dienas aicina visus uz sestdienas talku brāļu kapos un karavīru apbedījumu vietās.
Šajā sestdienā, 18.aprīlī, no plkst. 11.00 biedrība "9. maijs.lv" centralizēti rīkos talkas vienlaikus trijās adresēs un aicina katru, kam dārga lielās uzvaras piemiņa – un jo īpaši jaunatni un studentus – pirms Uzvaras dienas palīdzēt sakārtot brāļu kapus un karavīru apbedījumu vietas.
03.02.2015 3.februārī sāksies ikgadējā kampaņa līdzekļu vākšanai Lielā Tēvijas kara veterāniem Latvijā
Lielās Uzvaras jubilejas gadā akcija “Palīdzi veterānam!” norisināsies jau septīto reizi. Tāpat kā iepriekšējos gadus, savāktie līdzekļi tiks izlietoti palīdzībai un dāvanu iegādei veterāniem, atzīmējot nacisma sagrāves 70.gadadienu.

2014.gadā, pateicoties Jūsu atsaucībai, 2785 veterāni  Uzvaras dienā  saņēma 20 eiro un apsveikuma kartiņu. Dāvanas veterāniem no rokas rokā nodeva biedrības “9.maijs.lv” brīvprātīgie, kuri apbraukāja visu Latviju. Atzīmējot Rīgas atbrīvošanas no vācu fašistiskajiem iebrucējiem 70.gadadienu, biedrības “9.maijs.lv” aktīvisti apsveica arī 61 veterānu, kas piedalījās nacistu padzīšanā no galvaspilsētas, pasniedzot katram 20 eiro un personisku apsveikumu.