30. janvārī sākas ikgadējā kampaņa līdzekļu vākšanai Lielā Tēvijas kara veterāniem Latvijā

Projekta ziņas | 2017

Lielās Uzvaras jubilejas gadā akcija “Palīdzi veterānam!” norisināsies jau devīto reizi. Tāpat kā iepriekšējos gadus, savāktie līdzekļi tiks izlietoti palīdzībai un dāvanu iegādei veterāniem, atzīmējot nacisma sagrāves 72.gadadienu.
 
Biedrība “9.maijs.lv” izsaka pateicību visiem, gan tiem, kas bijuši kopā ar mums visus šos gadus, gan arī tiem, kas pievienosies mums tagad. Mēs aicinām ikvienu, kam kauns par Latvijas valdības vienaldzību, “aizmirstot” par kara veterānu varonību, ikvienu, kuram Uzvaras diena ir svētki, ziedot līdzekļus, lai palīdzētu veterāniem. Jo vairāk savāksim, jo labāku dāvanu varēsim pasniegt katram veterānam Lielās Uzvaras gadadienā.
 
Pērn, pateicoties Jūsu atsaucībai, 2 295 veterāni Uzvaras dienā saņēma 25 eiro un apsveikuma kārtiņu. Dāvanas veterāniem no rokas rokā nodeva biedrības “9.maijs.lv” brīvprātīgie, kuri apbraukāja visu Latviju.
 
Turklāt jau piekto gadu pēc kārtas biedrības “9.maijs.lv” brīvprātīgie organizē palīdzību veterāniem visa gada laikā. Jaunie cilvēki, studenti un skolēni, palīdz veterāniem, kuri ir vērsušies pie mums, risinot dažādus sadzīves jautājumus, nopērk pārtikas produktus, zāles.
Šāda veida palīdzība ir ļoti svarīga, jo visjaunākajam Latvijā dzīvojošajam veterānam jau aizvadīta 87. dzimšanas diena. Ja jums ir vēlme un iespējas pievienoties šai akcijai – esat laipni lūgti biedrībā.
 
Līdztekus dāvanu izvadāšanai veterāniem un Uzvaras dienas svinību organizēšanai pie pieminekļa Atbrīvotājiem Rīgā, biedrība “9.maijs.lv” katru gadu rīko talkas Rīgas brāļu kapos un karavīru apbedījumu vietās.
 
Dot savu ieguldījumu var gan privātas, gan juridiskas personas.
 
Latvijas iedzīvotāji var ziedot, zvanot uz maksas tālruni 90006780 (zvana maksa – 1,42 eiro), nosūtot sms ar  kodu 9may vai 9maja uz telefona numuriem 144 (maksa par īsziņu - 2 EUR), 1881 (maksa par īsziņu - 10 EUR). Šis pakalpojums pieejams LMT, TELE2, BITE un Triatel klientiem.
Ar kredītkarti vai debetkarti var ziedot, aizpildot ziedojumu formu mūsu mājaslapā. Var arī pārskaitīt ziedojumu uz "9may.lv" norēķinu kontu.
 
Citu valstu iedzīvotāji (Lietuva, Igaunija, Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Norvēģija, Somija, Dānija, Zviedrija) arī var veikt ziedojumu ar kradītkartes vai debetkartes palīdzību, aizpildot ziedojuma formu mūsu mājaslapā, vai arī pārskaitot izvēlēto summu jebkurā valūtā uz sabiedriskās organizācijas “9.maijs.lv” norēķinu kontu.
 
Rekvizīti un norēķinu konts pārskaitījumiem:
Saņēmējas organizācijas nosaukums: Biedrība “9maijs.lv”
Reģistrācijas numurs:  40008128724
Juridiskā adrese: Raunas iela 44, Rīga, LV-1039, Latvija
Norēķinu konts (IBAN) : LV51HABA0551021600417
Bankas kods (BIC/SWIFT kods): HABALV22
Bankas nosaukums “Swedbank”AS
 
Ailē “maksājuma mērķis” jānorāda – Ziedojums. Piezīmēs, lūdzu, uzrakstiet, vai Jūsu vārdu norādīt ziedotāju sarakstā mūsu mājaslapā. To ziedotāju vārdi, kuri ziedojumu izdarījuši no mājaslapas, automātiski parādīsies sarakstā (ja ziedotājs norādījis, ka vēlas savu vārdu publicēt). To ziedotāju vārdi, kuri izmantojuši pārskaitījumu, sarakstā tiks iekļauti 1 – 2 dienu laikā.
 
Ja Jums ir kādi jautājumi par ziedošanu vai arī Jūs zināt Lielā Tēvijas kara veterānu, kuru nav izdevies apsveikt pagājušajā gadā, lūdzu, uzrakstiet mums uz e-pastu  info@9may.lv