Palīdzēsim Latvijas antihitleriskās koalīcijas veterāniem!

Atnest ziedus un nolikt tos pie pieminekļa Atbrīvotājiem un no sirds pateikt veterāniem paldies 9.maijā – tas ir vienkārši. Mēs godinām kritušo piemiņu, mēs lepojamies varoņdarbiem, ko paveikuši tie, kam izdevās palikt dzīviem. Ir apkaunojoši un sāpīgi, ka Latvija ir viena no nedaudzajām valstīm Eiropas Savienībā, kur antihitleriskās koalīcijas veterāniem nav piešķirti nekādi atvieglojumi. Taču mūsu spēkos ir parādīt savu atzinību ne tikai vārdos, bet arī ar darbiem, palīdzot veterāniem.

Ziedojumu forma

Ziņas

02.05.2017
Noslēdzies pirmais posms dāvanu nogādāšanā veterāniem
Biedrība "9.maijs.lv" izsaka pateicību visiem, kas 29., 30.aprīlī un 1.maijā  piedalījās pirmajā posmā dāvanu izvadāšanā pirmajā posmā Lielā Tēvijas kara veterāniem.
Lielās Uzvaras 72.gadadienā, 2017.gada 29.aprīlī uzsākot dāvanu piegādi, palīdzības fondā veterāniem bija 56 200 eiro. Pateicoties jūsu atsaucībai, arī šogad katrs veterāns saņēma 25 eiro un apsveikuma kartiņu Uzvaras dienā.
Pēc dāvanu izvadāšanas pirmā posma Rīgā 29., 30.aprīlī un 1.maijā mēs apsveicām 852 veterānus. Diemžēl, ne visus veterānus izdevās sastapt mājās šajās dienās. Dāvanu izvadāšana turpināsies 4.maijā!
26.04.2017
Automašīnu īpašnieku un autovadītāju ievērībai! Šosestdien sākam piegādāt dāvanas Lielā Tēvijas kara veterāniem Latvijā
Biedrība "9.maijs.lv" aicina visus, jo īpaši automašīnu īpašniekus un autovadītājus, piedalīties dāvanu izvadāšanā Lielā Tēvijas kara veterāniem Rīgā un ārpus tās robežām.
Dāvanu izvadāšana notiks 29. un 30.aprīlī, kā arī 1. un 4.maijā, sākot no plkst. 10.00, no Raunas ielas 44 (viesnīca TOMO). Degviela un autovadītāja pakalpojumi netiek apmaksāti. Visus akcijas laikā iegūtos līdzekļus mēs novirzām tikai un vienīgi dāvanām veterāniem.
Mēs pateicamies par sniegto palīdzību visiem aktīvistiem un autovadītājiem, kas jau iepriekš palīdzējuši izvadāt dāvanas, un ceram uz jūsu atsaucību arī šogad!